חברת אוליצקי תשתיות

מאז שנוסדה בשנת 1973, כחברה פרטית ומשפחתית, קבוצת אוליצקי תשתיות כיום, מבססת את מעמדה כאחת מחברות התשתיות וההנדסה האזרחית המובילות בישראל. יכולותיה המגוונות של אוליצקי כוללות ביצוע וניהול פרויקטים בתחומי ההנדסה אזרחית וימית,ניהול מחצבות, יזום ופיתוח מקרקעין בארץ ובחו"ל, כריה וחציבה במכרה פתוח, פרויקטים סביבתיים והובלה יבשתית.

יש לנו יכולת יוצאת דופן להוציא לפועל מגוון רחב של פרויקטים בכל קנה מידה למספר רב של לקוחות בו זמנית ובשווקים מגוונים. היכולת הניהולית המצוינת שלנו, בשילוב עם מומחיות הנדסית וטכנית מהמובלות במשק, היא שמתחזקת את המוניטין שלנו כחברה בולטת בענף. חברתנו יודעת לספק שירותים ופתרונות חסכוניים באמצעות צוות החולק את ערכי הליבה שלנו ומתגאה בקידום המשאב האנושי בחברתנו בדגש על בטיחות וקיימות. מסירות זו נותנת ללקוחותינו את הביטחון לתת בנו אמון מוחלט בכל שלבי הפרויקט. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם השותפים, הלקוחות והספקים שלנו, חולקים מיומנויות ומומחיות על מנת להבטיח את ביצוע הפרויקט בצורה היעילה והמקצועית ביותר. התרבות הארגונית שלנו מאמצת שינויים, מברכת רעיונות חדשים ותומכת במעבר לעבר גישה שיתופית וגלובלית בכל ההיבטים של הפעילות שלנו.

ניהול משאבים חכם
אנחנו מאמינים כי הקצאת משאבים מיטבית הינה היכולת של להכשיר צוותי עבודה מהשורה הראשונה ויחד עם זאת לטפח קבלני משנה להם המומחיות הייחודית לה אנו זקוקים על מנת לקדם את הפרויקט ולסיימו על הצד הטוב ביותר.

בטיחות מונעת אסון
בטיחות בעבודה היא ערך עליון. החברה מקדישה תשומת לב מיוחדת ומשאבים רבים על מנת לטפח ולהטמיע בחברה ערכים של בטיחות בעבודה, שמירה על חיי אדם וחתירה מתמדת למצב של אפס תאונות.

בקרת איכות
אוליצקי מקפידה לפעול מול מזמיני העבודה במקצועיות ובשקיפות על מנת להבטיח ביצוע מדויק ואיכותי של כל פרויקט. החברה שמה את בקרת האיכות כחשיבות ראשונה במעלה. ביצוע כראוי בפעם הראשונה, מבטיח תוצאות יעילות, חסכון בזמן וצמצום ניכר בתיקונים עתידיים.

מעורבות ויעילות
הנהלת החברה מעורבת באופן שוטף בניהול כל פרויקט לפרטי פרטים.
מעורבות זו וכן ניהול מוקפד ומדויק של המערך הפיננסי,מקלה עלינו לקבל החלטות ולהניע תהליכים במהירות, להאציל סמכויות ביעילות ולקדם כל פרויקט בצורה הטובה ביותר.

שמים את העובדים במרכז
הנהלת החברה מורכבת מאנשים אשר עמלו ובנו קריירה ב- 10 אצבעות. לכן, אנו רואים את המשאב האנושי כמשאב היקר והחשוב ביותר של החברה. יצירת שיח פתוח בין ההנהלה לעובדי החברה, תחזוק סביבת עבודה חיובית, שתופית ופרודוקטיבית, הם מסימני ההיכר של קבוצת אוליצקי.

אנחנו חלק מהסביבה בה אנחנו חיים
השאיפה שלנו היא לקדם את נושא הקיימות ולשלבה בלב העשייה של החברה ובפתרונות שאנו מספקים ללקוחותינו. אוליצקי מגלה רגישות ניכרת לצורך בשמירה על איכות הסביבה ופועלת בשיטתיות לשיקום האזורי של הפרויקטים בניהולה.

תרומה לקהילה
אנו תומכים בקהילות מקומיות בדרום הארץ באמצעות תפקידנו כמעסיק עיקרי, על ידי נטילת חלק ותמיכה בארגונים ופעילויות שמטרתם לשפר את הלכידות החברתית וכן באמצעות תרומות למטרות צדקה.

תקנים

 

החברה מנוהלת על פי תקן האיכות ISO 9001:2015